Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Big 4-Panel Bulk tas met stuwadoor riem voor sojabonen / zaden Verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Polypropyleen 4-panel baffle tas
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1250KGS 4 de zak van het paneelschot
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De flexibele Midden van het het Zandgrint van de Bulkcontainers Cirkel/Tubulaire Grote Zak Grond Trasportation
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Grote BOPP Gelamineerde Zakken
| Productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| Kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Natuurlijke Kleur In de war gebrachte Grote Zak 4 van PEliner Comité met Vierkante Gestalte gegeven Bodem
| Naam van het product: | de voering van de schotbouw |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |
Duidelijke PE Voeringszak met Vinnen en Genaaide Gehechtheid, SGS/CPTC-Certificaat
| Naam van het product: | voering met schot |
|---|---|
| Gehechtheid: | met vinnen en genaaid |
| Bouw: | schot, kubus |
Grote de Diktepe van 4mil 6mil Vierkante Schotvoeringen In bijlage aan Grote Zakken
| Productnaam: | PE de voering van de schotbouw |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |
Chemische / cement / landbouwproducten grote bag Baffle liners met virgin PE
| productnaam: | PE de voering van de schotbouw |
|---|---|
| dikte: | 4mil, 6mil |
| bouw: | schot, kubus |

