Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Chemisch product/Koolstof/PE van het Bloempoeder Schotvoering in de Containers van de Tonzak
| Productnaam: | PE schotvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |
Transparante PE-inlegzak
| Productnaam: | Baffle bouwvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4 miljoen, 6 miljoen |
| Bouw: | schot, kubus |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
In de war gebrachte LDPE Voering met Maagdelijke PE Tabed op de Buiten Grote Zak en Bulkzak
| Naam van het product: | PE q-Voering |
|---|---|
| Dikte: | 3mil |
| Bouw: | schot, kubus |
De grote Voering van het Zakschot voor Landbouwproductenopslag, het Nieuwe Materiaal van 100%
| Naam van het product: | Baffle Liner |
|---|---|
| Dikte: | 4mil |
| Bouw: | schot, kubus |
Van het de Zadenpolypropyleen van pakhuis1.5t Sojabonen van de het Schotzak de Niet beklede Oppervlakte
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |

