Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bag 1000kg ] bij elkaar passen 37 producten.
Food Grade FIBC Bulk Bag 2205lbs Capacity with UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Food Grade FIBC 100x100x120cm 4 hijslussen 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
Voedingsmiddelen FIBC 1000kg SWL met ondergrootte 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
100% maagdelijk polypropyleen van voedselkwaliteit FIBC ontworpen met 6 opheflussen en Duffle Top optie
| Type: | Voedingsmiddelen |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
| Opheffende lijnen: | 2, 4, 6 |
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |

