Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bag 1000kg ] bij elkaar passen 37 producten.
Koude Bestand Geleidende Grote Zak met Statisch Bederf minder dan 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
De perfecte keuze voor veilig en productvervoer
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
De industrie Waterdichte Pp Plastiek Geweven Jumbozak 500kg die 1000kg FIBC Grote Zak vullen
| Lijn: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |

