Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bag 1000kg ] bij elkaar passen 37 producten.
Voedingsmiddelen FIBC Kegelvormige bodemzak 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Industriële UN Big Bag flexibele container voor laden, lossen en transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |

