Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
Veiligheids Blauwe/Witte/Zwarte Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Bulkzakken van 2200 pond Fibc
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Stukken2200lbs Jumbozakken van de Koolteerhoogte met Dwarshoek of Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Van de het schotkubus van pp de materiële normale zak FIBC voor bloem/koolstof/chemisch poeder
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | Q zak |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Chemische productenpp Materiële Grote Flexibele Midden Bulkcontainers
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Open Witte Jumbozakken met Hoogste Perimeter voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |
Industrie chemische poeders 2 ton vervoer baffle tas, vervoeren big bag
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | kubuszak |
| voering: | Geen |

