Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
De gedrukte Grote Zak van FIBC met Etiketten voor Bulk Verpakking
| Het opheffen Capaciteit: | 500-2500KG |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| VOERING: | - Jawel. |
Schottype ziften de Antistatische pp Jumbozakken van D Ondoordringbaar maken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte schotzak |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
2 Bulk de Zak Chemische/UV Bestand van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Grootte: | Groot |
Dikte van de de Zak de Bulkvoering 6mil van de één Tonvoering voor Grote Zak/Fibc/Bulkzak
| Naam van het product: | Baffle Liner |
|---|---|
| kleur: | natuurlijke |
| Dikte: | 6mil |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
UV Bestand de Zakken 500-2500kg van Fibc Bulk het Opheffen Capaciteit MOQ 500pcs
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
| Bodem: | Vlakte/Lossing/Spuiten |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Super Zak 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Productnaam: | Grote Zak Bulkzak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | 100% maagdelijk Polypropyleen |

