Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
Zwarte PP geweven baffle tas / Q tas FIBC voor poeder meel koolstoffen chemische poeders
| Naam van het product: | een bufferzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UV-norm: | ASTM G 154-00 |
Grote PP polypropyleen £ 3000 wit Food Grade FIBC / 1 ton zak
| capaciteit: | tot 4400lbs |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Intermediate bulkcontainers
| UV -behandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote het polypropyleen Flexibele Midden Bulkcontainers FIBC van de voedselrang
| Certificaat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| Kleur: | Wit |
Polypropyleen Big Bag Food Grade FIBC UV behandeld voor de voedingsindustrie
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
1500kg Food Grade FIBC bulk zak, PP Polypropyleen Jumbo Bags
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |

