Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 186 producten.
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De de vervoerskorrels/korrels brengen grote zak, Volume 20 in de war tot 115 kubieke voet
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Big 4-Panel Bulk tas met stuwadoor riem voor sojabonen / zaden Verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1250KGS 4 de zak van het paneelschot
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Customized Big Bag FIBC with Waterproof PE PP Liner and UV Resistant Coating for Moisture Sensitive Goods
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
De geleidende Uitstekende Weerstand van Stoffen Antistatische Zakken 1000kg tegen Chemisch product
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |

