Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 186 producten.
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
1500kg Food Grade FIBC bulk zak, PP Polypropyleen Jumbo Bags
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Grote BOPP Gelamineerde Zakken
| Productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| Kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Voedingsindustrie Flexible Intermediate Bulk Containers Tonne zakken Polypropyleen
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| kleur: | wit |
| materiaal: | 100% pp |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Brandbare Chemische Geleidende de Productenfibc Jumbozak van opslagkleurstoffen
| capaciteit: | 500kgs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| productnaam: | aan de grond gezete grote zak |
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

