Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 186 producten.
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP polypropyleen 1250KGS 4-panel baffle tas voor transport / opslag zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4-Panel 850KGS ziften-proofing baffle Polypropyleen Bulk Zakken voor zetmeel
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Polypropyleen 4-panel baffle tas
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

