Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Witte/Zwarte pp 1 Ton Jumbozak met UVstabilisatie 90x90x120cm
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | WIT, BLAUW, ZWART |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Drukwerk: | aangepast |
|---|---|
| Naam: | PP-stof 4-paneel bufferzak |
| Grootte: | aangepast |

