Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Behandelde de Rangfibc Cirkelfibc Zak van het twee Lijn Blauwe Voedsel met 4 het Opheffen UV
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Naam van het product: | Twee lijn cirkelfibc |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
1500kg pp Jumbofibc de 4 Lijnenv.n. verklaarden Bulkzakken
| Capaciteit: | 600kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Het tubulaire Hoogste Embleem van de de Zakdouane van het Bodempolypropyleen Geleidende Grote
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1 Tonne Landbouw zaden FIBC big bags BOPP film buitenzijde gecoat
| productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Één Met een laag bedekte FIBC Grote Zakken van Ton de BOPP Gelamineerde Zakken Film voor Landbouwgebruik
| Naam van het product: | BOPP Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Jumbo Geventileerde Bulk de Zakken Open Antistatisch van 500KG Groundable
| Capaciteit: | 500kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

