Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo pp fibc bags ] bij elkaar passen 180 producten.
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Jumbo Geleidende 36“ 2200 pond van Cementzak 35 X 35 X met Stat Bloemblaadje
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Blue Fibc Bags Duurzame bulkverpakkingsoplossing voor uw bedrijfsbehoeften
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Chemische Flexibele Midden Bulk grote zak jumbo3000lbs Grote Zak FIBC
| Contruction: | cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
CPTC 2205lbs de Grote Zak FIBC van het Één Tonpolypropyleen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1 Ton Super Sack Conductive Big-Zak met HDPE Voering
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Eigenschap: | In te ademen |
| Materiaal: | 100% polypropyleen |

