Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
Leidende FIBC De praktische en duurzame oplossing voor het hanteren van geleidende materialen
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Type: | U paneel |
Capaciteit van de het Net de Geleidende Grote Zak 4400lbs van Groundable van het kleurstoffenpoeder
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
De Geleidende Grote Antistatische Zakken van polypropyleengroundable
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Witte UN Big Bag met Aangepaste Logo Bedrukking voor Veilig Transport en Opslag
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek, blauwe lus kleur en vulmond voor veilig transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Industriële UN Big Bag flexibele container voor laden, lossen en transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

