Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
Geleidende aardbare grote zakken FIBC voor kleurstoffen chemische poeders brandbare goederen
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Grote agrarische geventileerde PP big bags FIBC voor landbouwproducten pinda's alleen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Brandhout verpakking Peanut grote zakken FIBC met geventileerde polypropyleen
| Naam van het product: | geventileerde pinda grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Brandbaar U van Fibc van de Goederen Bulkverpakking Geleidend - Comité TYPE C
| capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Geventileerde ademende Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC voor aardappelen pecannoten bossen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
U - Comité TYPE C Geleidende Grote de Bodemklep van de Zakkenvoering voor Pillen Verpakking
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Niet - de Geleidende Grote Zak 500kg van Groundable voor Gevaarlijk Brandbaar Poeder
| Naam van het product: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | antistatisch |
1 ton Geleidende Grote Zak Groundable voor Antistatische Pp-Stof, 5-1 Veiligheidsfactor
| capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
De brandbare Capaciteit van de Goederen Geleidende Grote Zak 4400lbs
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Vermogen: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

