Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
41*41 het“ UV Behandelde Grote Comité van U van de Zakfibc Super Zak vormde Vochtbestendig
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
De maagdelijke Container van de Zakfibc van de V.N. van pp 2750lbs ASTM G154-00 Grote voor Gevaarlijke Goederen
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De industrie Waterdichte Pp Plastiek Geweven Jumbozak 500kg die 1000kg FIBC Grote Zak vullen
| Lijn: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Industriële Plastic Jumbozakdouane die Grote Zak 2000KG inpakken
| Lus: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Polypropyleen Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC voor de Verpakking van de HUISDIERENhars
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De met een laag bedekte Antistatische Fibc Geleidende Grote Zak van 1100lbs
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

