Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc un certified bulk bags ] bij elkaar passen 93 producten.
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Polypropyleen Grote Zak FIBC, Flexibele Midden de Bulkcontainer Aangepaste Grootte van 3000lbs
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Big Bag FIBC De perfecte verpakkingsoplossing voor uw zware producten en producten met een grote capaciteit
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Volledige open top 500KG VN big bag FIBC Bulk Verpakking gevaarlijke goederen
| Naam van het product: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |

