Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc un certified bulk bags ] bij elkaar passen 93 producten.
1000kg antistatische Zakken Aangepaste Grootte met Goede Koude Weerstand
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De goede Koude Weerstand paste Geleidende Grote Zak met Goede Waterweerstand aan
| Scheursterkte: | Uitstekend |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Koude Bestand Dubbele UV Bestand van de Steek Geleidende Grote Zak
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
Uitstekende Weerstand tegen UV Zwarte Geleidende Grote Zak Antistatische Deklaag
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |

