Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc un certified bulk bags ] bij elkaar passen 93 producten.
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Meststoffen Geleidende UV Bestand Grote Zak met Schuringsweerstand
| Materiaal: | Geleidende Stof |
|---|---|
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
| Weerstand tegen Water: | Goed |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
Waterdichte Geleidende Grote Zak met het Statische Bederf van de Schuringsweerstand minder dan 0.5S
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Goede weerstand tegen water geleidende grote zak met uitstekende chemische weerstand
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Antistatische Uitstekende de Schuringsweerstand van de Zakken10^4-10^6 Ohm/sq Aangepaste Grootte
| Grootte: | Groot |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Op maat gemaakte geleidende grote zak met goede weerstand tegen water en kou
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |

