Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc un certified bulk bags ] bij elkaar passen 93 producten.
witte 2200LBS-Polypropyleen Jumbo Bulk Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Zwarte geleidende grote zak met uitstekende chemische weerstand statisch verval 0,5 seconden
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Tear Strength: | Excellent |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Leidende grote zak in zwart met geleidende stof en oppervlakte weerstand
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
Goed waterbestendig antistatische zakken 1000 kg met goed afdichtingsvermogen
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Op maat gemaakte geleidende grote zak met uitstekende UV- en corrosiebestendigheid
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |

