Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc un certified bulk bags ] bij elkaar passen 93 producten.
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
De geleidende Uitstekende Weerstand van Stoffen Antistatische Zakken 1000kg tegen Chemisch product
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De maagdelijke Container van de Zakfibc van de V.N. van pp 2750lbs ASTM G154-00 Grote voor Gevaarlijke Goederen
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
1 Ton Big Jumbo Bags met de Koude Weerstand 10^4-10^6 Ohm/sq van de Schuringsweerstand
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

