Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 189 producten.
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Zakken FIBC van de kubus de jumboopslag voor het chemische poeder van de bloemkoolstof
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Zwarte PP geweven baffle tas / Q tas FIBC voor poeder meel koolstoffen chemische poeders
| Naam van het product: | een bufferzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UV-norm: | ASTM G 154-00 |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Fabric Cross Corner Baffle Bag FIBC for Seeds Storage and Transport
| Color: | Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Stitching: | Reinforced |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Drukwerk: | aangepast |
|---|---|
| Naam: | PP-stof 4-paneel bufferzak |
| Grootte: | aangepast |
Industrie chemische poeders 2 ton vervoer baffle tas, vervoeren big bag
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | kubuszak |
| voering: | Geen |
Van de het schotkubus van pp de materiële normale zak FIBC voor bloem/koolstof/chemisch poeder
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | Q zak |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |

