Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 189 producten.
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
De de vervoerskorrels/korrels brengen grote zak, Volume 20 in de war tot 115 kubieke voet
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP polypropyleen 1250KGS 4-panel baffle tas voor transport / opslag zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Polypropyleen 4-panel baffle tas
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1250KGS 4 de zak van het paneelschot
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

