Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 189 producten.
Dwars de Hoekverdeelstrop van de voorlopige opslagpp Grote Zak FIBC
| contruction: | cirkel |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Aangepaste Grote Zak FIBC met SGS Certificatenpe/pp-Voeringsmateriaal
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
|---|---|
| Voeringsmateriaal: | PE/PP |
| VOERING: | Ja |
Groundable500kg Grote Zak FIBC voor Lading en Vervoer
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Duidelijke Bodem & de Open Grote Zak van FIBC met Etiketten
| GROOTTE: | Aangepast |
|---|---|
| VOERING: | Ja |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |

