Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 189 producten.
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4 Comité pp de Zak Fibc van het Stoffen1000kgs Schot voor Zadenpakket
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
UN Big Bag FIBC met dubbele kettingsteek Blauwe Lus Kleur en Witte Kleur voor Veilig Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
1 ton anti-Zift de Zakken 6mil van de Containervoering maken Ladingszakken voor Industrieel waterdicht
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Eigenschap: | Het waterdichte, Rekupereerbare, Anti Ziften |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |

