Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 189 producten.
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
Gepersonaliseerde Zipper Agriculture Baffle Bag met 4 hoeklussen
| Moistureproof: | Yes |
|---|---|
| Chain Loop: | 12'' Long |
| Color: | White,beige |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Intern afscherming Ja Baffle Bag met 4 hoeklussen en zware baffelconstructie
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |

