Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bags ] bij elkaar passen 74 producten.
Food Grade FIBC Bulk Bag 2205lbs Capacity with UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Voedingsmiddelen FIBC Bulk Bag 1000kg Capaciteit 6:1 Veiligheidsverhouding
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Food Grade FIBC 100x100x120cm 4 hijslussen 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
1500kg Food Grade FIBC bulk zak, PP Polypropyleen Jumbo Bags
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |

