Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bags ] bij elkaar passen 74 producten.
Behandelde de Rangfibc Cirkelfibc Zak van het twee Lijn Blauwe Voedsel met 4 het Opheffen UV
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Naam van het product: | Twee lijn cirkelfibc |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
4 Antistatische Grote de Zakfibc Bulkzakken van Mil/6mil voor Industrieel Gebruik
| vochtigheidsbarrière: | Tot 3.000 pond |
|---|---|
| Stabilisatie: | UV |
| Kleur: | wit |
Grote het polypropyleen Flexibele Midden Bulkcontainers FIBC van de voedselrang
| Certificaat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| Kleur: | Wit |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
1320LBS de bodem verzegelde Geleidende FIBC, de V.N. Verklaarde Bulkzakken
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |

