Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bags ] bij elkaar passen 74 producten.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
De perfecte keuze voor veilig en productvervoer
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
De industrie Waterdichte Pp Plastiek Geweven Jumbozak 500kg die 1000kg FIBC Grote Zak vullen
| Lijn: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Industriële Plastic Jumbozakdouane die Grote Zak 2000KG inpakken
| Lus: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Leidende FIBC De praktische en duurzame oplossing voor het hanteren van geleidende materialen
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Type: | U paneel |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

