Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ food grade fibc bulk bags ] bij elkaar passen 79 producten.
Voedingsmiddelen FIBC 1000kg SWL met ondergrootte 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
100% maagdelijk polypropyleen van voedselkwaliteit FIBC ontworpen met 6 opheflussen en Duffle Top optie
| Type: | Voedingsmiddelen |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
| Opheffende lijnen: | 2, 4, 6 |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
Voedingsmiddelen FIBC Kegelvormige bodemzak 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Maagdelijke de Rang Jumbo Bulkzakken van het Polypropyleen35x35“ FIBC Voedsel
| productnaam: | de cirkel grote zak van FIBC |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Grootteoptie: | 35*35“ |
De vlakke Rang van het Bodemvoedsel FIBC, de Grote Zakken van Fibc met het Vullen van Spuiten
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| kleur: | Wit |
Wit Food Grade industriële Big Bags FIBC Vier-panel voor rijst / meel
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| Kleur: | Wit |

