Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo woven polypropylene bags ] bij elkaar passen 81 producten.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Optioneel opheffen: | 4 Hoeklussen |
|---|---|
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
| Capaciteit: | 4400 pond. |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
U-panel BOPP gelamineerde zakken, PP Jumbo Tassen binnen met hoek lussen
| productnaam: | U-paneel BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Super Zak 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Productnaam: | Grote Zak Bulkzak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | 100% maagdelijk Polypropyleen |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Van het de pijpleidingsgrint van de polypropyleenbouwer de bulkzak geschikt voor olieleiding 12“ - 24“ - 30“
| Naam van het product: | pijpzak, pijpleidingszak |
|---|---|
| certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | tot 12500lbs |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |

