Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo woven polypropylene bags ] bij elkaar passen 81 producten.
witte 2200LBS-Polypropyleen Jumbo Bulk Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
Duidelijke Bodem & de Open Grote Zak van FIBC met Etiketten
| GROOTTE: | Aangepast |
|---|---|
| VOERING: | Ja |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
Geconductieve antistatische jumbozakken met buffer voor efficiënte en veilige opslag - type D
| Naam van het product: | Onvergrendelbare anti-zeef-anti-statische bulkzakken |
|---|---|
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
| Anti-statische eigenschap: | - Ja, dat klopt. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

