Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo woven polypropylene bags ] bij elkaar passen 81 producten.
BOPP gelamineerde big bags met kruis hoek lussen
| Naam van het product: | 4 paneelbopp gelamineerde zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Industriële BOPP Gelamineerde Zakken
| Productnaam: | U-paneel BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| Kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
TYPE D Baffle anti-statische bulkzakken Efficiënte en betrouwbare verpakkingsoplossing
| Gebruik: | Bulk materiële behandeling |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Het opheffen stijl: | 4 Hoeklussen |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |

