Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ jumbo woven polypropylene bags ] bij elkaar passen 81 producten.
VN de Bulkzak bedekte de Geweven Geweven Grote Jumbozakken van Polypropyleenzakken pp met een laag
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Zwarte PP geweven baffle tas / Q tas FIBC voor poeder meel koolstoffen chemische poeders
| Naam van het product: | een bufferzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UV-norm: | ASTM G 154-00 |
1 ton U-panel top 100% virgin PP geweven grote plunjezak voor bodem / cement / mineralen
| productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

