Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur: | Wit |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
Aanpasbare en duurzame grote zak FIBC voor opslag van bulkmateriaal
| stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
De perfecte keuze voor veilig en productvervoer
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
De geleidende Uitstekende Weerstand van Stoffen Antistatische Zakken 1000kg tegen Chemisch product
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |

