Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
de Op zwaar werk berekende Grote Zak Jumbofibc Ton Bags van 1000kg 2200lbs
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De UV Antistatische Zakken 1000kg van de Weerstands Dubbele Steek met minder dan het Statische Bederf van 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | uitstekend |
|---|---|
| GROOTTE: | Aangepast |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
Zuivere Pp Materiële de Tonzak van FIBC 100%, Jumbo Plastic Zak met Schot
| Kleur: | wit, |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| bouw: | Upanel |

