Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
1 Ton Big Jumbo Bags met de Koude Weerstand 10^4-10^6 Ohm/sq van de Schuringsweerstand
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cirkel Bulkzak van de vochtigheids de Bestand Vouwbare Grote Zak FIBC pp voor Mineraal
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-2000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
Witte/Zwarte pp 1 Ton Jumbozak met UVstabilisatie 90x90x120cm
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | WIT, BLAUW, ZWART |

