Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |

