Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1.5 Ton Fibc Big Bag Bulk-de Jumbozak van de Cementzak 1000kg
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Broek maat: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |

