Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc jumbo bag ] bij elkaar passen 102 producten.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
De open Grote Bulkzak van FIBC voor Verpakkingsbulkgoederen, 500KG- 3000KG SWL
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, 40*40“ |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
De industrie Waterdichte Pp Plastiek Geweven Jumbozak 500kg die 1000kg FIBC Grote Zak vullen
| Lijn: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |

