Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Chemische materialen FIBC gecertificeerde VN-big bag capaciteit tot £ 3000
| certificaat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3000lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Grote 4-panelen £ 3000 ronde PP VN big bag FIBC 1 Ton sling ontwerp
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Print: | met of nr |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
U-panel 1000kg VN big bag, gevaarlijke goederen vervoer VN FIBC
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Fibc - Durable Heavy Duty Bulk Bag for Industrial
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Liner: | Customized |
4 Comité pp de Zak Fibc van het Stoffen1000kgs Schot voor Zadenpakket
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Zakken 3000KG van de polypropyleenv.n. Fibc met SGS Certificatie
| GROOTTE: | 90*90*110 of Aangepast |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
De open Grote Bulkzak van FIBC voor Verpakkingsbulkgoederen, 500KG- 3000KG SWL
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, 40*40“ |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |

