Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Zuivere Pp Materiële de Tonzak van FIBC 100%, Jumbo Plastic Zak met Schot
| Kleur: | wit, |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| bouw: | Upanel |
Open Gele Grote Zakfibc UV Behandeld 2200 pond voor Korrelige Verpakking
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | Gele grote zak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC big bag van 1 ton met vier Floop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1000KGS dwarshoekrondschrijven/Buis Grote Zak FIBC voor Korrels Verpakking
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PTA die Grote Zak FIBC, van de vier-Paneel het Bulkrondschrijven Korrel Grote Zak inpakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1 kubieke Meter UV Behandelde Cirkelfibc Grote Zak met Vlakke Bodem, SGS CPTC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
500KG pp Geweven Industriële Bulkcontainer, Super Zakzak voor Cement/Bouwmateriaalverpakking
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Polypropyleen de Flexibele Midden Bulkcontainers van Één Tonzakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Zakhoogte: | 80“ hoog |

