Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Grote het polypropyleen Flexibele Midden Bulkcontainers FIBC van de voedselrang
| Certificaat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| Kleur: | Wit |
Vier Lijnen1000kgs Grote Zak FIBC, Grond Minerale Bouw Één Ton Bulk Bags
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Polypropyleen Big Bag Food Grade FIBC UV behandeld voor de voedingsindustrie
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Voedingsindustrie Flexible Intermediate Bulk Containers Tonne zakken Polypropyleen
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| kleur: | wit |
| materiaal: | 100% pp |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4-Panel 850KGS ziften-proofing baffle Polypropyleen Bulk Zakken voor zetmeel
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Big 4-Panel Bulk tas met stuwadoor riem voor sojabonen / zaden Verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote duidelijke vorm passen PE Bulk Fibc grote zak liner voor koolstofatomen / fijn poeder
| Naam van het product: | Vorm geschikte PE grote zakvoering |
|---|---|
| Materiaal: | PE |
| kleur: | natuurlijke |

