Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire pp Geweven Grote Zak FIBC met de Super Zak van de Ritssluitingssluiting
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Chemische Flexibele Midden Bulk grote zak jumbo3000lbs Grote Zak FIBC
| Contruction: | cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Dwars de Hoekverdeelstrop van de voorlopige opslagpp Grote Zak FIBC
| contruction: | cirkel |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Lange u-Paneel Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Jumbozakken van het Cementpolypropyleen
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
2200LBS-u-Paneel Zand/Cement/Grondfibc Jumbozak, 5-1 Veiligheidsfactor
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |

