Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 303 producten.
De Volledig open Hoogste 500KG Pp Bulkzakken van CPTC, de Jumbozakken van Fibc
| productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
35x35“ de Bulkzak van pp/Chemische Grote Zak FIBC voor Chemische productengoederen
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Virgin Geweven Flexibele Midden Bulk Jumbo Bulkzakken van Fibc
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
U Comité de Industriële pp Bulk Grote Zak van de Zakfibc Bulkzak met Dwarshoeklijnen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Aardappel geventileerde bulkzakken 1.5tonne, rode ademende stof PP FIBC Tassen
| Naam van het product: | geventileerde aardappel bulkzakken |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
1 tonpp Grote Zak FIBC voor Bulktransport en Opslag
| Type: | grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | FIBC |
| Behandeling: | Behandeld UV |
1 de Geventileerde Fibc Grote Bulkzakken van Ton Virgin pp
| Productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

