Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Schottype ziften de Antistatische pp Jumbozakken van D Ondoordringbaar maken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte schotzak |
De Geleidende Blauwe pp Jumbozakken van TYPEd Anti - zift Antistatische Bulkzakken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte jumbozak |
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
£ 2.200 opslag gevaarlijke goederen UN Bulk Tassen Flexible Intermediate Bulk Containers
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
3000lbs polypropyleen6oz de V.N. Verklaarde Bulkzakken voor IMDG
| kleur: | wit |
|---|---|
| druk: | met of nr |
| capaciteit: | 3000lbs |
VN een ton bulk zak gevaarlijke goederen verpakking, een ton zand grote zak
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| certificaat: | SGS/CPTC |
3000lbs de V.N. verklaarde bulkzakken FIBC polypropyleen 6OZ aan 7OZ, aangepaste grootte
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Print: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
4 Antistatische Grote de Zakfibc Bulkzakken van Mil/6mil voor Industrieel Gebruik
| vochtigheidsbarrière: | Tot 3.000 pond |
|---|---|
| Stabilisatie: | UV |
| Kleur: | wit |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |

