Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
1500kg pp Jumbofibc de 4 Lijnenv.n. verklaarden Bulkzakken
| Capaciteit: | 600kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Grote agrarische geventileerde PP big bags FIBC voor landbouwproducten pinda's alleen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
Blue Fibc Bags Duurzame bulkverpakkingsoplossing voor uw bedrijfsbehoeften
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
Lange Rode Brandhout Geventileerde Netwerkfibc Bulkzak met Hoeklijnen 2202 Pond
| Productnaam: | lange rode geventileerde brandhoutfibc zakken |
|---|---|
| Opheffende lijnen: | zij-naadlijnen |
| UVbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Schot Geleidende Industriële Bulkzakken Anti - Ziftend voor Brandbare Goederen
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| capaciteit: | antistatische anti-zift |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Grote de Zakfibc Rode Oranjegele Blauwgroen van de cementpp Geweven Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

