Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Van het de Bouwzand van Trasportation van poedergoederen de Cirkel/Tubulaire Bulkzak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Tubulair PE Groot Maagdelijk het Polyethyleenmateriaal van de Zakvoering 100%, Spatie of Gedrukt
| Naam van het product: | PE de grote voering van de zakbuis |
|---|---|
| Materiaal: | PE |
| kleur: | natuurlijk, blauw, zwart, roze |
De open Vlakke Geweven Bulkzak van de Bodemton pp voor Bouwersbouw
| Grootte: | 35x35x35“ |
|---|---|
| Materiaal: | geweven pp |
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
Jumbo Geventileerde Bulk de Zakken Open Antistatisch van 500KG Groundable
| Capaciteit: | 500kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Bulk Form Fit PE big bag liner bevestigd aan buitenste Polypropyleen Jumbo Bags
| Naam van het product: | Vorm geschikte PE grote zakvoering |
|---|---|
| Materiaal: | PE |
| kleur: | natuurlijk, blauw, zwart, roze |
500-2500kg opheffend Bulk de Zak UV Bestand van Capaciteitsfibc Met een laag bedekt met PE/PP-Voering
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Bovenkant: | Open/het Vullen/Duffle |
De aangepaste Bulkzak van Fibc met Etiket & Voering
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Grootte: | Aangepast |

