Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Grote Cirkel/Tubulaire Witte het Grint Bulkzak van FIBC Polypropyleen
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Grote PP polypropyleen £ 3000 wit Food Grade FIBC / 1 ton zak
| capaciteit: | tot 4400lbs |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Industriële Bulkzakken van de schot de Geleidende Grote Zak Anti - Ziftend Goederen FIBC
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
1500kg Food Grade FIBC bulk zak, PP Polypropyleen Jumbo Bags
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Super Zak 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Productnaam: | Grote Zak Bulkzak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | 100% maagdelijk Polypropyleen |

